KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğrenci) 400 TL
Dış Katılımcı (Akademik Olmayan ve Akademik Kimliği Bulunmayan - Firma ve İşletme Çalışanları ya da Sahipleri) 500 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her Eser İçin) 300 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 1. KONGREMİZ 2018 YENİ DÖNEM AKADEMİK TEŞVİK KRİTERLERİNİ KARŞILAMAKTA OLUP, KONGREMİZDE E ISBN 978-605-7594-13-6 NUMARASI İLE KİTAP E PDF OLARAK YAYINLANACAK VE KONGRE SİTESİNE YÜKLENEREK AYRICA 18 FARKLI DÜNYA ÜLKESİ TARAFINDAN TARANAN KÜTÜPHANEYE GÜVEN PLUS GRUP DANIŞMANLIK YAYINCILIK A.Ş. TARAFINDAN GÖNDERİLECEKTİR.
 2. Kongreye yurt içinden katılacak bütün katılımcılar (lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri dahil) 400 TL, firma çalışanları ve akademik kimliği bulunmayan katılımcılar, kamu kurumlarında görevli olan çalışanlar ise 500 TL, yurt dışından katılacak olanlar ise 100 EURO katılım ücreti ödeyecektir. 
 3. Bir yazar iki bildiri olmak üzere kongreye en fazla iki bildiri ile katılabilir. İkiden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 200 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır.
 4. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. KONGREMİZDE YAKA KARTI UYGULAMASI YAPILMAKTA OLUP TÜM KATILIMCILAR KONGRE SÜRESİNCE YAKA KARTI TAKMAK ZORUNDADIR. YAKA KARTI OLMAYANLAR KONGREMİZDE BULUNAMAZ(LAR) ETKİNLİKLERDEN FAYDALANAMAZ(LAR).
 5. Kongremize gönderilen sözlü ve poster bildiriler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ise danışmanın ismi yer almalıdır. Danışman; çalışmada isminin yer almasını istemiyor ise bu durum mutlaka Yazar Notu: ……….. şeklinde çalışmanın sonunda belirtilmelidir.
 6. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 300 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 7. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir. Karma sergide sunulan eserler hardcopy şeklinde kongreye getirilmek ve sergilenmek zorundadır. Kongreye getirilen karma sergi eserleri kongrede oluşturulan jüri tarafından değerlendirilecektir. Hiçbir eser içerisinde hangi taraf ya da yönde olursa olsun siyasi bir propaganda içeriği olmayacak, olanlar ise sergilenme hakkını kaybedecektir. Eserler mutlaka bilimsel içerikli olup katılımcılara bilimsel anlamda katkı sağlayacak içerikte olacaktır. Eserlerin ölçüsü yukarıdan aşağıya 70 cm sağdan sola 50 cm kuşe baskıya yapılmış resim formatında olacaktır. Eserlerin ismi mutlaka eser üzerinde başlık şeklinde belirtilecektir. Bu eserlerde en fazla iki isim olabilir. İki isimden fazla olan eserler sergilenme hakkını kaybedecektir.
 8. POSTER Bildiri sunanlar posterleri hardcopy olarak değil PDF olarak FLAŞ disk içerisinde kongremize getirmelilerdir. Poster bildiriler asılma yöntemiyle değil slayt sunum şeklinde sunulmaktadır.
 9. Sadece kayıt ücreti yatıran katılımcılara "KATILIM BELGESİ" verilecektir. Birden fazla yazarlı bildirilerde “Katılım Belgesi” almak isteyen yazarların mutlaka kongre kayıt ücretini yatırmış olması ve kongreye kayıt yaptırması gerekmektedir. Aksi takdirde bu katılımcılara Katılım Belgesi verilmeyecektir. Bildiride ismi olan, kayıt yaptıran katılımcıların katılım belgelerini bildiriyi sunan katılımcı da alabilmektedir. Bildiride ismi bulunan diğer yazarların kongreye katılması halinde yazar başına 400 TL ödeme yapmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde katılım belgesi verilebilmektedir.
 10. Kayıt ücretlerine sabah ve akşam yemekleri dâhil değildir. Öğle ve akşam yemeği almak isteyenlerin otelde konaklıyor olmaları gerekmektedir. Otelde konaklayanlar için kongre otelinde kongremiz adına indirim yapılmaktadır. Ayrıca farklı konaklama şekli otel tarafından katılımcılara sunulmaktadır. Otelde konaklayan katılımcıların otelde tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda kahvaltı şeklinde konaklayacaklarını kongre öncesinde otel yetkililerine bildirmeleri gerekmektedir. Bu durum nedeniyle oluşabilecek sorunlardan kongremiz ve kurumlarımız sorumluluk kabul etmeyecektir. Kongre süresince gün boyunca çay, kahve ve ikramlar gerçekleştirilmekte olup her katılımcı bu imkândan faydalanabilecektir.
 11. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 12. 05 NİSAN 2019 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve bildiriniz kabul edilse de kongre kitapçığında yer almayacaktır.
 13. Kongre katılım ücreti, kongre hesabına yatırıldıktan sonra ödeme dekontu info@guvenplus.com.tr adresine gönderilmelidir. Ödeme dekontu ilgili adrese ulaştıktan sonra davet mektubunuz tarafınıza e-posta ile iletilecektir. Kabul ve davet yazıları ödemesi yapan katılımcılara verilmektedir. Ödeme yapılmadan hiçbir katılımcıya davet ve kabul mektubu verilmemektedir. Davet mektupları katılımcılara mail üzerinden pdf olarak gönderilmektedir.

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Öğle Yemeği (Bildirinin sunulduğu gün için geçerlidir)
 • Geniş özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 • 01 Aralık 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 01 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 

Hesap Sahibi: GÜVEN PLUS GRUP DANIŞMANLIK A.Ş.

HESAP NO

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

53040008 1059 TR690006701000000053040008 TL YAPIKREDİ BANKASI İKİTELLİ TÜMSAN ŞUBESİ
52927560 1059 TR650006701000000052927560 EURO YAPIKREDİ BANKASI İKİTELLİ TÜMSAN ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:3 Zeytinburnu, Istanbul, 34020, Türkiye